foto

Navštívila jsem několik přednášek paní Mgr. Grety Sartori na téma barvy a zdraví. Její fundované přednášky mne přiměly k novému pohledu na svět a na estetický vztah člověka ke skutečnosti, čímž se obohatil můj osobní a pracovní život. Zjistila jsem, že se stačí jen pořádně podívat, najít cestu za poznáním a hlavně vše vyzkoušet v osobním životě. V jejím projevu dominuje odborná erudice, psychologický postřeh a pedagogický takt.


PhDr. Halina Molinová, ředitelka Regionální knihovny Karviná


foto

Paní Gretu jsem pozvala jako lektorku na seminář o barvách a jejich působením na psychiku a zdraví. Hovořila o nich v mnoha souvislostech, které se opíraly o umění, numerologii, astrologii, ale také o osobní zkušenosti. Umí člověku poradit ve složitých životních situacích, vysvětlit, proč se mu situace dějí a dát návod na pozitivní změny. Po konzultaci s ní z Vás spadne tíha, obavy a smutky a odcházíte lehcí, usměvaví, nabití krásnou energií.


Zdenka Urbancová, studio Alternativa Karviná


foto

Paní Greta mi poskytla poradenství v oblasti barev v oblékání. Navrhla mi odstíny barev k mému typu osobnosti , které jsem dříve v šatníku neměla. Absolvovaly jsme spolu asistovaný nákup, kde mi vybrala barvy i styl oblékání. Musím říci, že se v „novém barevném stylu“ cítím velmi dobře a hlavně jsem byla překvapena, že pozitivní změnu vnímá i mé okolí. Doporučuji každému, aby s ní poznal více sám sebe„


Ing. Štěpánka Zimová, Technical Servis Manager, Teplice v Čechách


foto

Jsem mile překvapen, jak někdo dokáže navést nebo utvrdit člověka, že jde tou správnou cestou a pomoct mu ji třeba i zkrátit. Diskuze s paní Gretou pro mě bylo zaprvé ctí a zadruhé velikým přínosem pro můj pohled na mé zaměření svého podnikání. Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit a chci tímto komentářem velice poděkovat a popřát hodně úspěchů.


Tomáš Graf, podnikatel v elektrotechnice, Petřvald


foto

Moc děkuji za dnešní konzultaci, je to skvělý pocit když dokážete v člověku odhalit co jej blokuje a taky poradíte jak s tím pracovat. Skvělé je propojení koučinku, arteterapie a numerologie. Máte úžasný přehled. Už se těším na další setkání, kterou jistě bude zase motivujicí a příjemné. Děkuji


David Ševčík, manager ve firmě IKEA Ostrava


foto

Právě jsem skončila konzultaci a musím vřele všem doporučit. Neuvěřitelný přehled, zkušenosti a znalost paní Grety vás zastaví a nepustí, aniž by jste se nezamysleli, nad sebou nebo situací. Velmi mi rozhovor s vámi pomohl, vidět věci zase z jiného pohledu. Příjemně uklidňující! 
Děkuji a věřím že to není naposled.


Barbara Barabášová, podnikatelka v oblasti kosmetiky, Londýn


foto

Přednáška paní Sartori „ Tajemství barevné symboliky“ mi dala impuls ke změnám v barevnosti mého života, který jsem už asi dlouho potřebovala a přišel v pravý čas. Byla pro mne inspirací, která pozměnila můj úhel pohledu a přinesla více radosti a energie.


Mgr. Olga Humplíková, ředitelka Městského domu kultury Karviná


foto

Paní Greta je pro mne výjimečná žena. Nejen tím, že je to krásná žena a silná osobnost, ale také tím, jak dokáže provazovat a vzájemně obohacovat své dary a talenty. Tam, kde někdo končí, ona začíná...synergie její malby, textilní tvorby a znalostí z oblasti barevné psychologie, astrologie a numerologie dává vznikat zajímavým dílům a přístupům. Spolupracovat s paní Gretou je pro mne velká čest.


Bc. Jana Vašutová DiS., business kouč, lektor, mentor, mediátor, facilitátor, Ostrava.


foto

Paní Grétu jsem asi před dvěma lety pozvala do svého Studia krásy a Naturopatie, aby udělala přednášku o psychologii barev ve spojitosti s numerologií. Přednáška měla obrovský úspěch a sklidila velký potlesk! Paní Greta byla po jejím ukončení zcela v obležení žen, kterých se sešlo celkem 30. Pro mne i mé hosty byla tato akce nejen zdrojem poučení, ale opravdu krásným zážitkem.


Pavla Novotná, majitelka Studia krásy a Naturopatie, Ostrava