Přednášky o barvách / Jakou barvu má vaše osobnost?


Nejdůležitější roli v působení barev hraje nepochybně světlo jako univerzální živoucí síla a energie v kosmu. Každá barva má odlišný vliv na náš organismus, na jinou oblast života a s ní také na duchovní a duševní vývoj. Podle data narození lze zjistit, jak jste na tom vy. Vše záleží na tom, v jakých kombinacích se barvy nacházejí. Ve spojení s čísly a informacemi o působením planet nám předávají důležité informace. Jejich skryté řeči se můžete naučit i vy a využít ji ve svůj prospěch. 

Na přednášce se dozvíte konkrétní příklady, jak s barvami pracovat. Každá barva v sobě nese část mužské a ženské energie, ale podle umístění a intenzity jedna polarita většinou převládá. Jednotlivé barvy navíc souvisí s určitými archetypy, které nám ukáží, jak se vyrovnávat s životními výzvami. Naším úkolem je dát jednotlivé oblasti do harmonie. Cílem této metody je dovést vás k sebe poznání a pochopení toho, jak barvy působí zvenku dovnitř a zevnitř ven. 

 

Pro koho je přednáška určena?

Lidem, kteří se chtějí dozvědět víc o působení barev naši psychiku a zdraví, zajímají se o nové informace a nebojí se pracovat na svém sebepoznání. 

Počet osob?

Volím spíše komornější prostory, optimální je 10 - 30 osob.

Kde?

Ve školících centrech, firmách, ve školách…také pro menší společnosti v soukromí.

Jak se připravit?

Promyslete si, které barvy máte nebo nemáte v oblibě, prohlédněte si svůj šatník, byt, kancelář. 

Co potřebuji?

Data projektor, případně fleepchirt. 
Pokud chcete znát konkrétnější informace, domluvte si osobní konzultaci.
Napište mi...nebo volejte na číslo v patičce webové stránky.