Poradenství / Co o nás vypovídají barvy


Barvy nás ovlivňují po celý život a dokáží udělat hotové zázraky. Mnohé ženy i muži se barev obávají a mají pocit, že nejlepší barva je černá, protože zeštíhluje postavu. Zvláště u větších velikostí také výrobci nabízejí především tmavé barvy a tím ještě více utvrzují větší ženy, že má tato barva zázračnou funkci zeštíhlovat. Opak může být někdy pravdou. 

1. Sepište si na papír barvy, kterých máte ve své skříni nejvíce a nejméně. A také popřemýšlejte o tom, které nosíte nejčastěji, které máte v oblibě. Možná jste někdy určitou barvu preferovali, udělejte si poznámky. 

2. Nejprve vycházím z vašeho data narození, dávám jej do souvislosti nejen s barvami, ale také s čakrami, tarotem a vlivy jednotlivých planet, jež v našem životě sehrávají významnou roli. 

3. Vycházím z propojení barev s jednotlivými orgány těla a působení živlů ( země, voda, dřevo, oheň, kov ) a souvislosti s jejich působení na zdraví. Řeknu vám, která barva je ve vašem energetickém systému nepostradatelná a proč.

4. Vybereme barvy podle vašeho vizuálního typu osobnosti, abyste je mohli bez problému doplnit do vašeho šatníku a tím podpořit své silné stránky.  

Můžete mi pomoci s výběrem oblečení? 

Ano, ale nejprve se zaměřím na váš vnitřní obraz a teprve poté přistoupíme k výběru vašich vnějších barev. Vysvětlím vám, proč je dobré některé barvy do šatníku zařadit, jaký to může mít vliv na vaši psychiku a zdraví.

Mohu se na místě zbavit nějakého trápení?

Věřím, že budete odcházet lépe naladěni nebo s novým pohledem na svůj život. 

Formou vizualizace a intuitivní kresby vám pomohu uvědomit si některé bloky. 

Vysvětlím vám a názorně ukážu, jak na sobě dále pracovat.

Dokážete mi poradit, jaká profese se pro mne nejlépe hodí?

Ano, dokážu vám poradit, kde se nacházejí vaše talenty a přednosti.

Jaké další informace mohu získat? 

Pomohu vám porozumět chování a reakcím členů vaší rodiny a přátel

Jak dlouho může celá konzultace trvat? 

Nejčastější doba konzultace trvá dvě hodiny. Pokud vám postačí jen numerologický rozbor ve spojení s barvami bez barevné typologie, stačí hodina. Pokud se chcete o sobě dozvědět více do hloubky a odstranit něktré psychické bloky, budeme pracovat s kresbou nebo vizualizací. Tato arte terapie může trvat 3-4 hodiny.
Pokud chcete znát konkrétnější informace, domluvte si osobní konzultaci.
Napište mi...nebo volejte na číslo v patičce webové stránky.