Barvy v interieru


Řeč barev a informace v nich obsažené jsou předmětem přednášky, zaměřené na prostředí, ve kterém žijeme. Domov nebo pracovní prostředí, v němž trávíme většinu času ovlivňuje nemalou měrou naše psychické zdraví. Tento vliv se odvíjí nejen od našich pocitů a zkušeností, ale hluboko v podvědomí máme uloženy také vzpomínky, jež jsou dědičným odkazem předchozích generací a utvářejí společnou paměť. Ta nás podvědomě ovlivňuje. Při zařizování bytu, firmy nebo domu tedy nejde jen o módní trendy, ale také o vaše osobní nastavení, které je odlišné člověk od člověka a mění se nejen s životními situacemi, ale také s věkem. Barvy mohou ovlivňovat prostředí také opticky. Mohou místnosti zvětšit, zmenšit, zkrátit nebo prodloužit, vnést do prostoru více světla nebo ho utlumit. Na této přednášce se dozvíte, jak s barvami pracovat, případně, které barvy se do vašeho interiéru lépe hodí podle typu vaší osobnosti nebo slunečního znamení. K jakým barvám, stylu zařízení a výběru dekorací jednotlivá znamení inklinují.  

Pro koho je přednáška určena?

Lidem, kteří zařizují nové bydlení nebo se chystají k obnově stávajícího bytu, či domu, ale také pro bytové designéry, prodejce barev, bytových doplňků...

Počet osob?

Volím spíše komornější prostory, kde jsem v užším kontaktu s lidmi a mohu tak lépe odpovídat a diskutovat na dané téma. Optimální je 10 - 20 osob.

Kde?

Ve firemních prostorách, školících centrech, designových studiích.

Za kolik?

Ceny za jednotlivé přednášky najdete v rubrice ceník.

Co vzít s sebou?

Dobrou náladu, případně něco na psaní.

Co potřebuji?

Data projektor, případně fleepchirt

Pokud chcete znát konkrétnější informace, domluvte si osobní konzultaci.
Napište mi...nebo volejte na číslo v patičce webové stránky.