1. a 2. 11. 201


CESTA K SOBĚ PRISTŘEDNICTVÍM BAREV - víkendový seminář

14 hodin práce s barvami od kresby, vizualizace, meditačních a dechových technik, počítání, psychologie, zkrátka spousta informací, které možná neznáte.
 
Mým záměrem je ukázat vám, jak prostřednictvím práce s barvami a pochopením jejich skrytého jazyka můžeme uzdravovat svoji mysl, emoce a tím i energii těla. Ráda bych vám představila systém čaker z trochu jiného pohledu, než jaký znáte například z jógy. Naučím vás pracovat s technikou vizualizace, intuitivní kresby, vnímat energii jednotlivých barev, ale také, jak pracovat s technikou intuitivní kresby a propojit se s podvědomím. V závěru semináře si vytvoříte vlastní kresbu, kterou si odnesete domů jako svůj momentální obraz duše.

CO SI ZE SEMINÁŘE ODNESETE?

1. Naučíte se na sebe dívat zevnitř a lépe pochopíte, co se odehrává venku

2. Poznáte významy jednotlivých barev a začnete s nimi vědomě pracovat

3. Tyto poznatky využijete nejen v oblékání, ale také ve své profesi, či v bydlení

4. Naučíte se, jak získat lepší vztah k sobě a jak lépe využívat svůj potenciál

5. Dostanete návod, jak se pomocí intuitivní kresby vykreslit ze svých strastí

Seminář proběhne od 9,00 do 17,00 hodin s hodinovou přestávkou na oběd. Budeme pracovat 14 hodin čistého času. Cena semináře je 2300,- Kč

Pro tuto práci si prosím vemte s sebou pohodlný oděv a přezůvky, papír a něco na psaní. Pastely, pastelky, výkresy a další pomůcky, včetně drobného občerstvení ( ovoce, voda, čaj ) jsou v ceně semináře. V polovině dne proběhne přestávka na oběd, který si každý hradí sám. Pro zájemce je možné zajistit vegetariánské jídlo.


13.11.2018


foto

CESTA K SOBĚ PROSTŘEDNICTVÍM BAREV Pro koho se hodí takové informace? Pro všechny, kteří mají rádi život a chtějí vědět víc o tom, jak si ho zpříjemnit. Ale také pro ty, kteří pracují s lidmi. Od terapeutů, přes oděvní a grafické firmy až po interiérové designéry. Je mnoho způsobů, jak získat rovnováhu a klid v duši. Jednou z cest je nepochybně vědomá práce s barvami. Barvy jsou součástí světla a prostředníkem k vyladění energií uvnitř nás samých. Z jejich pozorování v součinnosti s tím, jak promlouvají k naší duši, můžeme získat řadu informací. Seznámím vás nejen s významem jednotlivých barev, ale především s tím, jak s nimi dál pracovat. Jak je možné, že barvy mají tak rozsáhlý jazyk? Je to proto, že jsou nositelkami energie.


2.10.2018


foto

SKRYTÁ ŘEČ BAREV přednáška v Měststkém domě kultury v Karviné, 17,00 hodin

Barvy hrají v našem životě významnější roli, než si umíme představit. Nestojí mimo naši realitu, ale jsou součástí vyššího celku.
 Ovlivňují všechny fáze našeho života a tyto vlivy se odrážejí v naší psychice i v našich fyzických tělech. Jsou jakousi hranicí mezi materiálním světem a duchovní přirozeností. Působí na nás a zpětně nám dávají informace o stavu naší duše. Jsme tedy tím, co si oblékáme. Novým pohledem na barvy můžeme lépe poznat sami sebe, uvědomit si programy, které jsme v průběhu života přijali za vlastní a pomocí uvědomění a pochopení principu, jak s nimi pracovat, tyto bloky a programy postupně odstranit. Neboť sebepoznání má léčivé účinky.


4. a 11. 8.


foto

Přijměte srdečné pozvání na seminář

JAK SI POMOCÍ BAREV UTVÁŘET ŽIVOTNÍ ENERGII A ROVNOVÁHU
Pokud máte o prázdninách čas a chuť se něco nového dozvědět nejen o barvách, ale především o svém vnitřním světě,
přijďte 4. nebo 11. srpna od 10,00 do 18,00 hodin ( včetně oběda ) do Studia LEIA v Ostravě


21.,22.4.2018


foto

Přijměte srdečné pozvání na jednodenní sebevzdělávací, relaxační a kreativní seminář pod názvem JAK NÁS MOHOU OVLIVŇOVAT BARVY V INTERIÉRU A V ŽIVOTĚ, který se koná 21. a 22. dubna v Praze, v Předním Hloubětíně 8 od 10,00 do 17,00 hodin. 
19.4. 2018


foto

MASH UP 19. 4. v 19:00 hod
Dvousetvteřinové prezentace projektů, hledají své místo na slunci. Víc než stovka návštěvníků. Desítky decibelů potlesku. Afterparty u baru.

Mashup je pravidelná akce, na které se v atraktivním formátu představuje 8 až 12 zajímavých nápadů, startupů a iniciativ z různých oblastí. Jde o širokou škálu témat od podnikatelských projektů, přes aktivity neziskových organizací, až po iniciativy jednotlivců. Po prezentaci následuje prima catering, uvolněná zábava a návštěvníci akce mají možnost využít otevřené inspirativní atmosféry k networkingu.


7.3. 2018


foto

Milí přátelé, čas neuvěřitelně běží a je tu březen a s ním další sebevzdělávací a  výtvarný seminář na téma FIALOVÉ.
Tato barva působí velmi slavnostně a její barevná symbolika je spojena s duchovním světem. Je barvou 7. čakry, která vytváří most mezi individuálním Já a Univerzem.

 


7.2. 2018


foto

INDIGO, tmavě modrá a královská modrá v souvislosti s myšlením a intuicí...v tomto duchu se ponese další sebe vzdělávací a prožitkový seminář v mém ateliéru.

Budeme se věnovat vnímání a třetímu oku, čakře, zvané Ádžna, která symbolizuje vnitřní moudrost, jakou nalézáme ve stavu meditace. 

 

 


ze dne 16. 1.20


foto

CO ZÚTULNÍ INTERIER?


To si můžete přečíst v přiloženém článku o bytových textiliích...

https://www.denik.cz/dum-a-byt/co-zutulni-interier-bytove-textilie-20180123.html

NEPODCEŇUJME VÝZNAM BAREV...blog o použítí barevných kombinacích na stránkách VIRTUÁLNÍHO BYDLENÍ 

https://virtualnibydleni.cz/nepodcenujme-vyznam-barev/


18. 1. 2018


foto

SKRYTÁ ŘEČ BAREV, téma na zamyšlení...

v tomto duchu se nesla přednáška v galerii Kulturního domu VRATIMOV. 

Komorní prostory galerie umožnily vytvoření příjemné atmosféry pro vzájemnou komunikaci a řadu otázek, které si návštěvníci připravili. Těší mne Váš zájem o toto staré téma v aktuální podobě.

Děkuji všem návštěvníkům za společné momenty a sdílení.

Greta Sartori


27. a 28.10. 20


Barvy hrají v našem životě významnější roli, než si umíme představit. Nestojí mimo naši realitu, ale jsou součástí vyššího celku. Ovlivňují všechny fáze našeho života a tyto vlivy se odrážejí v naší psychice i v našich fyzických tělech. Jsou jakousi hranicí mezi materiálním světem a duchovní přirozeností. Působí na nás a zpětně nám dávají informace o stavu naší duše. Jsme tedy tím, co si oblékáme. Novým pohledem na barvy můžeme lépe poznat sami sebe, uvědomit si programy, které jsme v průběhu života přijali za vlastní a pomocí uvědomění a pochopení principu, jak s nimi pracovat, tyto bloky a programy postupně odstranit. Neboť sebepoznání má léčivé účinky.

Měststký dům kultury v Karviné, 17,00 hodin

 18.1. 2018


foto

Přijměte srdečné pozvání do Společenského domu Vratimov na moji přednášku na téma SKRYTÁ ŘEČ BAREV.

Je mnoho způsobů, jak získat rovnováhu a klid v duši. Jednou z cest je nepochybně vědomá práce s barvami. Z jejich pozorování v součinnosti s tím, jak promlouvají k naší duši, můžeme do větší hloubky rozpoznat své psychické rozpoložení, úroveň duchovního vývoje, informace o vztazích, ale také o silných i slabých stránkách naší osobnosti. A ty můžeme s jejich pomocí vyladit a zharmonizovat. Jak je možné, že barvy mají tak rozsáhlý jazyk? Je to proto, že jsou nositelkami energie.

Přednáška se uskuteční v prostorách Vratimovské galerie dne 18. ledna v 18,00 hodin. Vstupné 70,- Kč / vstupenky jsou v předprodeji v pokladně kulturního střediska. Rezervace a info na telefonním čísle 595 700 751 

Těším se na Vaši návštěvu!!!


10. 1. 2018


foto

Nový rok je tady a s ním i další sebevzdělávací a prožitkový seminář na téma komunikace. Každý člověk se dorozumívá svým, specifickým způsobem. 

Někdo je spíše sluchový typ, jiný rád mluví, další potřebuje více logický a jasný přístup, jiný volí spíše pocitovou formu rozhovoru. Ale co když se v jedné rodině sejdou různé komunikační typy? A jak vlastně souvisí komunikace s barvami? Kromě odpovědí na tyto a další otázky dostanete malý návod na to, jak lépe druhým rozumět a jak poznáte ten, či onen typ komunikátora.

Především se ale budeme věnovat barvám a sice MODRÉ a s ní 5. krční čakře, ale také prožitkové kresbě na toto téma. 

 

 


1.1. 2018


foto

Milí přátelé,


dovolte, abych Vám do roku 2018 popřála mnoho štěstí,
zdraví a spokojenosti, ale také osobní a pracovní úspěchy

Greta Sartori 


11.12. 2017


foto

PŘEDNÁŠKA PRO STUDENTY
STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY ODĚVNÍ, SLUŽEB A EKONOMIKY
v ČERVENÉM KOSTELCI
na téma ODĚV, TEXTILNÍ TECHNIKY A VYUŽITÍ PSYCHOLOGIE BAREV

7.12. 2017


foto

Advent plný Křídlení 2017

https://www.facebook.com/adventplnykridleni/


Ve čtvrtek 7. prosince můžete sledovat živé celorepublikové vysílání z ostravského studia České televize v Dobrém ránu a získat bližší informace o této akci v rozmezí od 5:47 - 8:29. 

Přijďte se zapojit do kreativní dílny a spolu se svými dětmi na chvíli tvořit svoje vlastní křídla. 


6.12.2017


foto

SEBEVZDĚLÁVACÍ A PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ na téma ZELENÉ BARVY a 4. srdeční čakry. 

LÁSKA je hybnou silou Vesmíru. Má mnoho podob a stupňů vyspělosti. Zelená barva znamená vyrovnanou mužskou i ženskou energii, je zosobněna barvou přírody a právě v ní nacházíme nejvíce klidu a harmonie. 


8.11. 2017


foto


SEBEVZDĚLÁVACÍ A PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ na téma ŽLUTÉ BARVY  a 3. čakry.

Pomáhá rozvíjet naši individualitu, sílu a zdravou sebedůvěru, ale také myšlení pomocí zkušenosti.   
4. 11. 2017


foto

PŘEDNÁŠKA PRO STUDENTY UNIVERZITY PARDUBICE
pod názvem SKRYTÁ ŘEČ BAREV

se uskuteční v sobotu 4. listopadu 2017 ve 12,30 hodin v univerzitním kampusu v Polabinách.

Organizátor projektu
Mgr. Eva Hronová Čaladi
asistent katedry tělesné výchovy a sportu


4. 10. 2017


foto

Zahájení PROŽITKOVÉHO A VÝTVARNÉHO SEMINÁŘE VE FOOD OF LOVE v Nová Karolina Park Ostrava s tématem ukotvení v životě s ČERVENOU barvou máme za sebou. Pokud Vás zajímá atmosféra na tomto semináři, klikněte na ilustrační fotografii.


14. 9. 2017


foto

Zahájení PROŽITKOVÉHO A VÝTVARNÉHO SEMINÁŘE V ATELIÉRU s tématem ukotvení v životě s ČERVENOU barvou máme za sebou. Pokud Vás zajímá atmosféra na tomto semináři, klikněte na ilustrační fotografii.


22. 8. 2017


foto

OCHUTNÁVKA BAREV                                                                                                                      

Poprvé v raw a veganské restauraci FOOD OF LOVE v centru Ostravy, kdy budeme hovořit o psychologii barev, zdraví, duši, síle uvědomění... 

Proč ochutnávka? Protože přednáška je doplněna zdravou a barevnou večeří z místní kuchyně. 

 

 


19. 3. 2017


TAJEMSTVÍ BAREVNÉ SYMBOLIKY 

Přednáška na téma psychologie barev na XIX . ročníku ezoterického festivalu CESTA K HARMONII v Městském domě kultury v Karviné  - Novém Městě

2016


Cyklus 3 přednášek a konzultací ve spolupráci s vizážistkou Miladou Novákovou

na téma "Interiér, barvy a krása ženy", Technoprojekt OSTRAVA


2015


"Velikonoční ostrov",KD Petra Bezruče, HAVÍŘOV

"Velikonoční ostrov", pro žáky a učitele ZŠ Ohrada, VSETÍN

"Úvod do světa barev", Dům pánů z Lipé, BRNO

"Energie barev v každodenním životě", Masérna od hlavy a ž k patě, OSTRAVA

"Barevná symbolika, barevné asociace", dvě přednášky pro pracovnice Regionální knihovny KARVINÁ


2014


"Barevné souvislosti s datem narození", přednáška pro učitele ZŠ Ohrada, VSETÍN

"Barvy a zdraví", Festival zdravého životního stylu, HAVÍŘOV

"Působení barev na psychiku a zdraví", přednášky pro vizážistky, Mary Kay OSTRAVA


2013


"Energie barev", Studio Alternativa, KARVINÁ - FRYŠTÁT

"Symbolická řeč barev", Studio Oáza poznání, OSTRAVA

"Symbolická řeč barev", Studio Alternativa, KARVINÁ FRYŠTÁT

"Namaluj si tričko" pro žáky ZŠ Ohrada, VSETÍN


18. 1. 2018


foto

Přijměte srdečné pozvání do Společenského domu Vratimov na moji přednášku 

o skryté řeči barev a jejich vlivu na naši psychiku a zdraví. 
Dozvíte se například také o tom, co prozrazují například o naší povaze. 
Přednáška se uskuteční v prostorách Vratimovské galerie dne 18. ledna v 18,00 hodin. 

Těším se na Vaši návštěvu!!!